Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 37

PostWysłany: Sob 14:24, 20 Maj 2006

,,Pogoń" Łapy-,,Rudnia" Zabłudów - 3:0 (3:0)
Po ostatnim zwycięstwie na mecz z Promieniem żaczki jechały na mecz w dobrych nastrojach, ale ze świadomością, że czeka ich bardzo trudne zadanie, ponieważ jesienią Łapy wygrały w Zabłudowie aż 7:0 prezentując bardzo dobre umiejętności. Odzwierciedla to zresztą tabela (2 miejsce).
Jednak początek spotkania należał zdecydowanie dla Rudni, która zaatakowała i stworzyła groźne sytuacje strzeleckie. Niestety jednej z nich nie wykorzystał m.in. kapitan drużyny Emil Sitek, któremu zabrakło pod bramką zdecydowania i tzw. zimnej krwi. Kto wie jak by się potoczył mecz gdyby padła bramka dla naszej drużyny.
Z biegiem czasu Pogoń zaczęł dochodzić do głosu i groźnie atakować. Efektem tego była pierwsza bramka, która padła po zamieszaniu w polu karnym. W szeregi młodych zawodników Rudni wkradło się zdenerwowanie, toszkę się pogubili i oddali pole przeciwnikom. Po inddywidualnej akcji zawodnika gospodarzy i błędzie naszych obrońców, padła druga bramka dla Łap. Rudnia próbowała atakować ale robiła to zbyt mało zdecydowanie i bez wiary we własne możliwości. W końcówce pierwszej połowy po stałym fragmencie gry, najwyższy na boisku zawodnik Pogoni, skierował piłkę głową do siatki i zrobiło się 3:0.
W drugiej połowie w drużynie Rudni pojawili się zmiennicy, pomimo to wynik do końca meczu nie uległ już zmianie. W dalszym ciągu Pogoń miała optyczną przewagę, dłużej utrzymywała się przy piłce, ale nic z tego nie wynikało. Zabłudowianie dobrze się bronili, a wkońcówce meczu wyprowadzili dwie groźne kontry zakończone strzałami.
Ogólnie widać było różnicę przede wszystkim w ograniu drużyn ( Pogoń gra drugi sezon w lidze). Rudnia tradycyjnie przeciwstawiła temu wolę walki i ambicję , oraz zaprezentowała (szczególnie na początku spotkania) kilka ciekawych akcji. Bez względu na wynik-było zupełnie nieźle.

jaro

Posty: 37

PostWysłany: Sob 14:30, 20 Maj 2006

Pierwsze zdanie powinno brzmieć:
Po ostatnim zwycięstwie nad Promieniem, żaczki jechały na mecz .......
Skład Rudni: Hajduk, Baran, Wasilewski, Zadykowicz, Sobecki, Zdanowicz, Sitek, Niekało, Kalinowski, Sidorowicz, Mackowiak.
Na zmiany wchodzili: Kusznierczuk, Łęczycki, Sieśkiewicz, Puchłowski, trocki, Lulewicz, Jabłoński, Martynowicz, Maksimiuk

PostWysłany: Śro 13:52, 24 Maj 2006

no no 1 : 0 z Promieniem to dobry wynik my chyba baty dostawaliśmy .
Perek słyszałem ze do kadry masz powołanie Wesoly Piecia mi dzisiaj mówił na FINALE "Coca-Coli" trafilismy znowu na was tak jak w 2 rundzie Wesoly

Skra Czarna Białostocka-Rudnia Zabłudów 1-0
Na fatalnej murawie (a raczej piasku) młodzi zawodnicy Rudni rozegrali niezłe spotkanie z faworyzowanym przeciwnikiem. Tym większa chwała dla nich, bo pojechali na mecz w 11 i wystąpili bez 6 podstawowych graczy (wyjazd na wycieczkę). Pierwsza połowa wyrównana, kilka ciekawych akcji z obu stron, ale bez bramek. W drugiej połowie Rudnia opadła nieco z sił i na ok. 15 min. przed końcem meczu, po błędzie obrony straciła bramkę. W niedzielę o 14 ostatni mecz z Jagą.
Rudnia wystąpiła w składzie: Hajduk-Baran, Sitek, Sobecki, Lulewicz- Maćkowiak, Jabłoński, Kusznierczuk, Martynowicz-Kalinowski,Sieśkiewicz.